RESTORANAS

Kiekvieną dieną, plačiai duris atvėręs, Jūsų laukia jaukusDCF 1.0 „Plinkšių  viešbučio“ restoranas – baras. Čia galėsite užsisakyti gardžių patiekalų ir rinktinių gėrimų, atsipalaiduoti, praleisti vakarą su draugais, pašokti. Čia svečiams ne tik tiekiami pusryčiai, bet taip pat galima užsisakyti pietus ir kavos pertraukėles konferencijų metu. Tai puiki vieta aptarti verslo reikalus, pratęsti užsimezgusias pažintis. Čia rengiamos konferencijos, šventinės vakarienės, furšetai, banketai, vestuvių pokyliai, šeimyninės šventės ir kiti pobūviai.
„Plinkšių viešbučio“ restorano virtuvė garsėja savo gardžiais patiekalais, didžiulėmis porcijomis ir žema kaina. Virtuvėje maistas gaminamas tik iš aukščiausios rūšies maisto produktų pagal klasikinės europietiškos virtuvės tradicijas. Bare iš didelio gėrimų asortimento išsirinksite savo mėgstamą. O aptarnaujantis personalas pasirūpins, kad Jums nieko netrūktų.
Vasaros sezono metu kviečiame užsukti į „Plinkšių viešbučio“ lauko kavinę „Plinkiemis“. Čia karštos dienos, šilti ir jaukūs vasaros vakarai gali virsti romantika prisotintomis akimirkomis arba šauniu vakarėliu po atviru dangumi.

„Plinkšių viešbučio“ restorano – baro darbo laikas:

Pirmadieniais ir antradieniais restoranas-baras nedirba!

 III– V   12 – 22 val.
 VI       12 – 24 val.
 VII     12 – 21 val.

Kartais pobūvių metu restoranas būna uždarytas, todėl prieš atvykstant prašome paskambinti:
Tel.: 8-698 29688